صفحه اصلی

 
در نظر نگرفتن لینک های راهبری
راهکارها
محصولات
وبلاگ
اخبار
درباره شرکت
جستجو
Presentation
 
   
ارائه خدمات شهرسازی در شهرداری کرج الکترونیکی می شود

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج: مدیر معماری و شهرسازی شهرداری کرج از ارائه خدمات در بخش های مختلف شهرسازی و معماری به صورت الکترونیکی خبر داد.

 

احدالله احمدی پرگو اظهار داشت: در راستای اجرای دولت الکترونیک، مقرر شد که سیستم های یکپارچه ای به منظور ارائه خدمات به صورت الکترونیک در شهرداری کرج مستقر شود.

وی افزود: در این زمینه تمامی شهروندان می توانند بدون مراجعه به شهرداری، اقدامات و روند چرخش پرونده های خود را پیگیری کنند.

این مسئول در ادامه با اشاره بر لزوم استقرار اتوماسیون اداری در شهرداری مرکز و تمامی مناطق تابعه عنوان کرد: در این راستا درصدد هستیم تا به منظور صیانت از حقوق شهروندان و جلوگیری از کلاهبرداری در زمینه فروش ملک به افراد مختلف، پروانه های ساختمانی نیز به صورت الکترونیکی صادر شود.

احمدی پرگو ادامه داد:شهروندان می توانند تمامی اقدامات در بخش مدیریت شهری را در کمترین زمان و بدون مراجعه و درگیر شدن در مراحل اداری و مراجعه به ادارات مختلف، به مشکلات خود رسیدگی کنند.

این مسئول افزود: در صدد هستیم تا برخی از مراحل صدور پروانه ساختمانی به دفاتر خدمات الکترونیک واگذار شود که کلیات این لایحه توسط شورای اسلامی شهر تصویب شده است.

احمدی پرگو گفت: در صورت تصویب نهایی شورای اسلامی شهر، اجرای این طرح و واگذاری برخی امور به دفاتر مذکور نقش به سزایی در ارائه خدمات به شهروندان دارد.

مدیر معماری و شهرسازی شهرداری کرج در بخش دیگری با اشاره به برگزاری انتخابات سازمان نظام مهندسی استان البرز یادآور شد:در این زمینه امید می رود که افراد توانمند و کارآمد انتخاب شوند.

وی یادآور شد:باید وضعیت مهندسان ناظر ساختمانها در کرج ساماندهی شود و امید می رود که مسئولان مربوطه در این زمینه همکاریهای لازم را ارائه دهند.

مشاهده منبع خبر

ایجاد شده:2011-07-30
 

 آخرین اخبار

 
 
 

طراحی شده توسط شرکت صفارایانه - تمامی حقوق سایت متعلق است به شرکت صفارایانه
Designed and Developed by Safa Rayaneh Web Development Team. Copyright (c) 2014 Safa Rayaneh Co. All Rights Reserved